Müügitingimused

Veebipoe sasi.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Säsi Pruulikoda OÜ (registrikood 12997228) (edaspidi Ettevõte), asukohaga Koreli tn 81 Võru Võrumaa 65604, Eesti.

Käesolevad müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik hinnad Veebipoes on eurodes (€) ning kogu arveldus käib eurodes, kõikidele hindadele on lisatud käibemaks.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Ettevõttel on ühepoolne õigus määrata ostukorvi minimaalne maksumus, st. miinimumsumma, mille eest peab Ostja tellimuse esitamiseks tooteid tellima. Ostukorvi minimaalne summa, kui see on teatud toodetele kehtestatud on välja toodud Veebipoe keskkonnas vastavate tootegruppide juures.​

Tellimuse vormistamine ja maksetingimused

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Juhul kui kauba juures on eraldi pudeli ja kasti hinnad, saab kastiga ostes tootele allahindlust, millisel juhul tuleb sisestada kogus kastiga (nt. 1 kast, mitte 6 pdl). Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile valitud kaupade maksumus, mille saab tasuda pangalingi kaudu, krediitkaardi või muu makselahenduse abil. Veebipoes saab kasutada järgmisi makseviise:

  • Tasumine arvega

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Ettevõte müüb tooteid nii jaeklientidele kui äriklientidele. Veebipoe tingimustega  määratlemata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidest.​​

Ostja kinnitab Veebipoe tellimuse esitamisel, et on tutvunud ja nõustub käesolevate tingimustega. Tingimustega mittenõustumisel ei ole Ostjal võimalik Veebipoe teenuseid kasutada.

Ettevõte jätab endale õiguse ühepoolselt käesolevaid tingimusi muuta, parandada või täiendada. Pooltele on siduvad tingimused, mis kehtivad ostu sooritamise hetkel. Ettevõte soovitab Ostjal alati enne iga ostu sooritamist tutvuda tingimustega. Seadusest tulenevad muudatused jõustuvad vastavalt seaduse jõustumisele. Ettevõtte vastutus puudulike tarnete, ametkondlike või väliskaubanduslike piirangute korral piirneb tellimuse tühistamise ning makse tagastamisega.

Kui Ostja esitab Veebipoes kaubatellimuse ning teostab makse vastavalt Veebipoe kasutustingimustele ning Ettevõte on saatnud Ostja e-posti aadressile vastava kinnituse, et tellimus on vastu võetud loetakse leping sõlmituks.

Ettevõte võib osaliselt või täielikult katkestada Veebipoe tegevuse eelnevalt sellest Ostjat teavitamata. Vääramatu jõu (force majore) asjaolude ilmnemisel on Ettevõttel õigus peatada lepingu täitmine kuni vääramatu jõu asjaolude lõppemiseni, teavitades Ostjat  tellimuse täitmise peatamisest. Kui Ostja ei soovi lepingu hilisemat täitmist Veebipoe töö taastumisel, on Ostjal õigus lepingust taganeda, teavitades sellest Ettevõtet. Kui Ettevõte peatab  Veebipoe tegevuse, kuid kinnitatud tellimuste täitmine on võimalik, jäävad kehtima kõik käesolevates tingimustes ja (või) kohalduvates õigusaktides sätestatud õigused ja kohustused, mis on seotud juba täidetud või täitmisel olevate tellimustega.

Ettevõte korraldab toodete müüki ja osutab Ostjatele teisi Veebipoe teenuseid käesolevates tingimustes sätestatud korras. 

Kohaletoimetamine

​Tellitud kauba kättesaamiseks  on erinevaid võimalusi. Ise järgi tulles tuleb tulla Ettevõtte müügikohta Koreli tn 81 Võru. Kulleriga saab kauba tellida SmartPosti müügiautomaatidesse ning kulleriga koju või tööle.

Ostjal on võimalus tellida ostu vormistades ka kauba kohaletoomine Eesti piires vastavalt Veebipoes esitatud hinnakirjale. Ettevõtte esindaja või volitatud isik toimetab sel juhul kauba kohale üldjuhul 1-3 tööpäeva jooksul alates Tellimuse esitamisest. Ettevõte jätab endale õiguse toimetada kaup kohale kuni 30 päeva jooksul alates Tellimuse vormistamisest, juhul kui ilmnevad ettenägematud takistused.​

Kohaletoimetamise detailid (s.h täpne aadress ja aeg) lepitakse Kliendiga kokku peale Tellimuse vormistamist. Juhul kui kättetoimetamine ei ole võimalik mitte Ettevõtte süül, siis antud Tellimuse teistkordset kohaletoomist ei toimu- sellisel juhul on Kliendil õigus oma Kaup kätte saada Ettevõtte esindusest kodulehel märgitud aadressil. 

Taganemisõigus

Kauba kättesaamisel Ettevõtte müügipunktis tuleb Ostjal koheselt kontrollida kaupa ja esitada pretentsioonid koheselt.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Ettevõttel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus digiallkirjastatuna vabas vormise e-posti aadressile sasipruulikoda@gmail.com hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul kauba kättesaamisest.

Ettevõte võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud.

Ostja peab kauba tagastama Ettevõtte müügipunkti Koreli tn 81 Võru, 14 päeva jooksul pärast digiallkirjastatud avalduse esitamist.

Ettevõte tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale viivitamata Ostjalt lepingu alusel saadud tasud, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva möödumisel tagastatud kauba kättesaamisest arvates.

Kui Ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Ettevõte tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Ettevõttel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind Veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna. 

Pretensiooni esitamise õigus 

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul kauba kätte saamisest Veebipoe poole, saates e-kirja aadressile sasipruulikoda@gmail.com

Ettevõte ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist Ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Ettevõte vastutab, parandab või asendab Ettevõte puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Ettevõte Ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Ettevõte vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 päeva jooksul. 

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine 

Veebipood kasutab Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, tellimusega sidumiseks. Isikuandmete töötlemise põhimõtted on sätestatud eraldi ja nendega saab tutvuda siin.

Ettevõte saadab Ostjale uudiskirju ning pakkumisi Ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui Ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid. 

Vaidluste lahendamine 

Kui Ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjaga aadressile sasipruulikoda@gmail.com

Kui Ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on Ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada aadressil – www.komisjon.ee

Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Käesolevad tingimused on koostatud, juhindudes Eesti Vabariigi õigusaktidest ning tingimustest tulenevatele õigussuhetele kohaldatakse Eesti Vabariigi õigust.

MÜÜGIKOHAD

© SÄSI PRUULIKODA OÜ 2023. Meedia Disain